hakkimizda

FARGO METAL

Hakkımızda,

Fargo Metal ve Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 2018 yılında Tekirdağ Çorlu’da kuruldu.

Her türlü makine yedek parça üretimi ve talaşlı imalat alanında faaliyet göstermekte olan firma; vizyonunu ve aynı zamanda gelecek ve günümüz iktisadi hayata bakış açısını özetleyen sloganında da belirtildiği gibi; “We need creative technology – Yaratıcı teknolojiye ihtiyacımız var “ diyerek, yola çıktığı ilk günden itibaren teknolojiyi ve kaliteyi, çalışma prensiplerinin merkezine koymuş, kısa sürede imalat kapasitesi ve personel sayısını artırmıştır. “Önce kalite ve daima kalite” düsturu ile faaliyetine ilk günkü heyecanı ile devam etmekte olan firmamız, kuruluşundan iki yıl sonra yeni yerine taşınarak makine parkını ve üretim kapasitesini 4 kat artırmıştır. Bölgesinde değerli ve sektöründe öncü firmalara hizmet etmekte olan Fargo Metal ve Makine, tamamı 2020 ve 2021 model 4 eksen cnc işleme merkezi ve cnc torna makinelerinden oluşan , aynı zamanda hem seri hem çok hassas işlemlere uygun olan makine parkı, alanında deneyimli ve çözüm üretebilen, yaratıcı ve aynı zamanda tecrübeli ekibi ile bölgesinde örnek gösterilen bir firma olma hedefini hızla gerçekleştirmektedir. Yeni yerindeki faaliyetinin birinci yılının sonunda firma, hizmet verdiği kapalı alanını iki katına personel sayısını üç katına çıkararak , artan talebi karşılamak adına büyümeye emin adımlarla devam etmektedir.

Misyonumuz ;

İmalatını yaptığımız tüm işlerde , %100 müşteri memnuniyetini sağlayacak kalite noktasına ulaşmak ve özellikle kalite konusunda bölgesinde referans olarak gösterilen bir marka olmak.

Vizyonumuz ;

Yeteneklerinin farkında olan , idealleri ve hedefleri konusunda kararlı ve bunun için gerekli çabayı göstermekte azimli bir firma olarak, takdir edilen bir başarı hikayesi yaratmak.

Ayrıntılı bilgi için iletişime geçin !